Destekleyen Kurumlar
Fuar Katılım Formu
Fuarın Adı: Kayseri Tarım Fuarı 2020
Web Sitesi: www.atlasfuarcilik.com.tr
E-Posta: atlasfuar@gmail.com
Tarihler: 20-23 Şubat 2020
Resmi Açılış: 20 Şubat Saat: 13:30
Ziyaret Saatleri: 10:00 - 20:00
Organizatör: Atlas Uluslararası Fuarcılık LTD. ŞTİ.
 
  Kayseri Organize Sanayi Fuar ve Kongre Merkezi düzenlenecek, olan Kayseri Tarım Fuarına 2000 Firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuar yurt dışından ve 80 ilden gelen yaklaşık 250,000 ziyaretçiyi Kayseri’de buluşturmayı başarmıştır. Fuar sektörünün önde gelen fuarlarından biri olmuştur. Kayseri tarım fuarı Türk dünyası ve Akraba toplulukları fuarıyla birlikte organize edilecektir.

         Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün sektördeki makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

         Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkânının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim Makinaları, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkânları oluşacaktır

          Sizde ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız. KAYSERİ TARIM FUARI'nda yerinizi alınız. 
 T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 


KAYSERİ İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİTÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ
KAYSERİ PANCAR KOOPERATİFİKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ


KAYSERİ TİCARET ODASI
KAYSERİ SANAYİ ODASIKAYSERİ TİCARET BORSASIKAYSERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ
TÜRK VETERİNER JİNEKOLOJİ DERNEĞİ
Dünya Ticaret Merkezi Kocasinan/Kayseri
Top
Atlas Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. © 2015.